U pivka často vznikaj skvělý nápady, světový projekty i blbosti, který nikdy nespatřej světlo světa. This is the WAY rozhodně neskončil jako jeden z tech utopenejch.

To by na úvod stačilo, teď si dej pohodu :)

rozjezdovej parket

V létě 2013 jsem byl na Těrlicku za super partou. Večer jsme v místním baru trochu popili, kluci se rozpovídali o navijáku (winch) a bylo rozhodnuto. Druhej den byl důkazem, že to myslej vážně a už bylo potřeba jen domluvit filmaře, který budou dělat něco pro zábavu a radost.

Žbira na drop boxu v Hradci

Během 14ti dnů jsem dal dohromady štáb (Štěpán a Petr z videsign.cz), Žbira obvolal ridery, nějakou podporu a jelo se. Pravděpodobně chápete, že tohle video je dělaný ze srdce a naprostej lowcost. O to víc si vážim všech, kteří se účastnili a jim patří BIG PROPS!! Tak teď už k samotnýmu natáčení.

Scénář obsahoval jedinou myšlenku - cestovat a užívat si možností, který winch nabízí, se super lidma.

Murphy postuje Balgiho na instáč

Balgi při "exhibici" na nábřeží v Hradci

Filmaři žijou na Královehradecku, rideři jsou z Moravy a Slezska. Proto jsme se rozhodli udělat tour po našich krajích. Za celou dobu natáčení se nic zvláštního nestalo a všechno šlo, jak po másle. Takže nemám dál o čem psát.. blbej vtip, co? Kdyby to tak bylo, asi to teď nečteš. Nikdy nepočítej s tím, že to bude jednoduchý, ale když věříš, jde všechno. 

Štěpán ve volný chvíli surfuje na fejsbůku :D

Murphy hobluje čerstvě rekonstruovanej ochoz v sadech v Hradci

První problém nastal hned v noci, kdy jsme dorazili do Karviný na lodičky, kde maj Žbira a spol. DIY shred park - lilo jak z konve. Milejší překvápko nás čekalo ráno, kdy jsme se probudili do rozjetýho festivalu a slunečnýho dne - upřímně parádní místo. Další lokalitou byl Hlučín, kde je ofiko wakepark. Nedaleko měl Balgi vyhlídlej splav. Tam nám v podvečer odešel naviják a my málem odjeli domu s prázdnou.. Nepochopíš, jak maj všichni zlatý a šikovný ruce. Druhej den pro změnu prasknul rozvodovej řemen. Mašina je americká a sehnat něco v palcovejch mírách + atyp, téměř nemožný. Asi po dvou hodinách bylo zase vyřešeno a jelo se dál! 

Murphy vypráví 

Teď na chvíli k našemu Královéhradecku a už si budeš moct pustit videjko!

Parta se sešla na dvakrát, nejdřiv Balgi s Murphym a pak Žbira, Kaňůs a Nissi. Neumíš si představit, když vylezeš z baráku a v Hradci na hlavní štráse se otáčí Kaňůs s 5ti metrovou rourou na střeše rodinnýho vanu. Vezli ji asi 300km. Spoty u nás jsme vybírali my, takže čekáš, že tě rideři pošlou dopr..

Opak byl pravdou. Nakonec se povedla i exhibice v centru Hradce, vystřídalo se tam asi 100 diváků. Někteří měli možnost vidět, jak Balgi málem zabil kameramana Petra.. Videjko ti tady taky nechám, stojí za to! Na dalšim spotu zas Murphy s Balgim postavili takovým stylem rouru do dvou metrů, že jsme se jim fakt vysmáli. Posuď jejich výsledek sám. 

plážový zátiší / stavba DIY spotu

Murphy zabíjí na DIY spotu

Kaňůs bez kytary ani ránu! 

Žbira modelkou

Nakonec celodenní shred na zatopenym hasičským hřišti mluví sám za sebe..

Shrnul bych to asi takhle - celý natáčení byla zábava jakou u pc nepotkáš, škola kolem filmování, řešení podpory a podobně. 

Věřim, že se nebudeš nudit a hecne tě to k novým věcem! Hlavně věř, že to dokážeš!

Support v Karviný na lodičkách

Žbira při podvečernim shootingu na spotu v Hlučíne

Žbira dává "amazonka drive"

Balgiho sunset trick!! BIG UP!

Kaňůs a Fomei lightening!

Žbira a Kaňůs v double tricku

Teď musim nejvíc poděkovat všem, co se zůčastnili - bylo to TOP! Další poděkování patří podpoře, kterou jsme dostali, hlavně Jirkovi z Wakeshop.cz a taky díky všem, co jsou napsaný pod videjkem a v titulkách!!!

V hlavě máme další zajímavý věci, takže věřim, že se zas potkáme. Peace Pepé

Movie:

Napsal dne 18.května 2014 Pepé

comments powered by Disqus