Adam

První den:

Na spot jsme koukali už minulý rok, ale nebylo dost sněhu na něco tak velkýho. Po příjezdu na místo s Dávou čistíme okolí nájezdu, klacíky, keřík a rozlámaný betonový okruže všechno pryč. Asi po hodině házení, dvouma lopatama přichází vexta s vyhrnovákem. No asi za 3 hodiny se nám podařilo připravit hezkej radius, kterej by měl další den po menší úpravě být tip ťop.

Druhý den:

Přes noc něco málo spadlo tak jsme radši namazali, lehkej šejping, rozmístění blesků a kamer, v tu chvíli se přířítí subaru neznámýho typu a wexta poznává majitele. Jako slušný snowborďáci jsi dem pro povolení, šéfik nemám problém,jen nechce abysme mu šlapali po sjezdovce, kterou včera čerstve urolboval.

Takže nahoru šlapem bokem, tak aby majitel neřval a zkusíme se rozjet po sjezdovce... hm rychlost na vyližprdel,

fakt paráda. Takže guma, fajn do sjezdovky moc nemužem, moc místa nemáme, před náma 6 metrovej wallride a na rozjezd o nic moc víc! tak gumu natahujem z lesa opodál a vypadá že nás na střechu bude střílet

v pořádnejch kulích! A taky že joo! S Vextou jsme se střídali po 3 pokusech, za sebou mám čtvrtou sérii a

už jsem byl uplně v háji, bylo mě jasný že je to poslední pokus, tak to vyšlo, tý krávo jsem na střeše!!!

Lukáš

Jak už psal Adam, o spotu už jsme věděli z let minulých, sněhu bylo dost, spot parádní, nebylo na co čekat, zejtra dem házet.

Já dorazil pozdějc, trochu sem doufal že se vyhnu největší dřině, protože ten radius co jsme potřebovali naházet, musel bejt fakt velkej a ty dva vondoňové který vyrazili asi o dvě hodiny dřív si sebou vzali jen dvě lopaty a žádnej vyhrnovák, tak sem měl tušení, že až tam přijedu, budou pálit spocený třetí brko a nájezd asi

ve 20% toho co jsme potřebovali na realizaci. No a taky že jo! Dorazíme na místo s Perrym, Vysokáčem a dáváme si dalších pár hodin házečky, já se spotil i bez brka a jezdit jsme to mohli až den poté, protože kakaoví po několika hodinový lopatě jsme byli všichni!

Druhej den jsme na to vlítli, zprznili šefíkoj sjezdovku a vypadli úplně stejne kantáre jako den před tím s házečky, ale s pocitem dobře vykonaný práce, všechno poctivě ukončili v báru pívem a slivkou. Poté usínáme do našich WET DREAMS!!! AMEN! :))

Všichni víme kolik je práce s přípravou a realizací jakýhokoli spotu, není to jenom o riderech a fotografech, proto patří velký dík každýmu kdo se podílí! Kontrétně v tomhle případě patří veký dík Perrymu a Vysokáčoj za Banshee support a 1256 naházených lopat na nájezd! Dík Broos!

Napsal dne 26 leden 2015 Karvay David

comments powered by Disqus