Kamenec, mnozí z nás ví! A pro ty co neví, jedno z opravdu prvních středisek ve Východních čechách kde se rozjížděl freestyle.

Malej velkej kopeček pod vrcholem Orlickejch hor. Pár let se tam neukázala ani půlka šhreďáka, ale nikdy neztratil svoje kouzlo.

A my si vzpomněli v báru u píva, kde už po pátým padaly návrhy na hrátky s ohněm a různý science fiction spoty. Pak se nadhodil Kamenec a lano od vleku, samozřejmě v opilosti všichni nadšeně souhlasíme. A protože tam vládne náš dobrej kámoš Vysokáč, tak slovo dalo slovo a takřka pár dní před koncem sezony Martin skočil na dvě odpoledne do rolby a postavil nám macatej náskok.

No, ale teď už to nebyla taková prdel, protože jsme byli všichni střízlíví, stál tam odpal jak dvě rolby na lano, který má v průměru cenťák a při každým doteku klesá a střílí sem tam jak střelec Kosteleckej na Olympiádě. Taky sem se tam párkrát málem podříz jak podsvinče! Jsem rád, že jsme všichni přežili ve zdraví, odjeli si to svoje a po sezoně plný zranění ještě vyzvali jeden spot.

Napsal dne 31 března 2015 Karvay David

comments powered by Disqus