Bonus z Pardubic, architektonickej úlet

Slíbenej bonus z Pardubic.

Takovejhle architektonickej úlet otevírá jinou dimenzi pro hru se světlama. Byl by hřích to nevyužít a neudělat si divadelní scénu :)

Po několika hodinách v centru proběhl přesun na hravou kašnu. Vzhledem k mokrýmu podloží, neměli rideři tolik možností, jak jsem myslel. Půlka ledna a tma v 5, takže rychlá akce. Oběhnout spot, fofrem poskládat světla, klapka - jedem. 

U Pavla (foto č.2) použitý dvě světla proti sobě, kolmo ke směru focení - jednoduchej setup. U Michala (foto č.4) byly světla 3. Trochu složitější nastavení - za dobrý slovo ukážu light diagram :D

Na závěr se cvakly portréty a tady je výsledek. 

Foto č.1 a 2 // Pavel Vavroušek

Pavel:

Předem vybraná místa, která jsme vytipovali pro jejich

zajímavost jsme stihli objet za jediné odpoledne, což

byla bomba, stejně tak počasí. Poslední zastávka byla u zvláštní

kašny ve stylu Tony Hawka pro skater.. Celá parta fungovala na

jedničku. Blesky byly nastavený hned a pepé to většinou

na prváka blejsknul. Chci poděkovat celé partě za super

odpoledne a výsledky. Těším se na další!

Foto č.3 a 4 // Michael Appl

Majký:

Když mi Pepa volal a říkal že jedeme fotit do Pardubic, hned jsem věděl, že musíme navštívit tuhle fontanu, ze které už jsem nějaké fotky dřív viděl a chtěl jsem se tam podívat. Měl jsem trochu obavy z počasí, ale to nakonec dopadlo na výbornou. Když jsme dofotili v centru, což byla docela sranda, řešit autorská práva nějakého obchůdku se dvěma né zrovna moc oblečenýma slečnama stojícíma u silnice před obchodem. Po příjezdu k fontáně jsme zjistili, že je to vcelku mokré, ale nakonec jsme dobře pojezdili a Pepa po chvíli přenášení a ladění blesku vymlask tyhle parádní fotky. Byl to celkově super ztrávený den a těším se s klukama na další focení, Díky.

Díky všem za spolupráci! Hráli jste to dobře :D

pepé

Napsal dne 5.února 2014 Pepé

comments powered by Disqus