K článku z Barcelony je jasná volba song od barcelonský bandy. Takže pusťte play a koukněte, co jsme z tohohle super města dovezli.

V únoru jsem dostal možnost vyrazit na 2 týdny s TBB-bike partou do Barcelony nafotit nějaký materiál pro tuhle brněnskou značku, za což patří jejímu šéfovi Alexovi obrovský DÍK!

Letěl jsem s Frantou Maršálkem a Vykukem a na místě už byli Michal Šmelko a nedaleko bikeparku La Pomy bydlící, trailsy jezdící, Martin Čapek aka Onýs. Nicméně do Barcelony měli v tu dobu cestu i další 2 partičky z Čech a těm hlavně patří i tenhle článek.

První početná banda Rufus crew okolo Roberta Hlavinky je z Olomouce a druhá je dvojka z Prahy Víťa Kácha a Martin Svoboda.

Moc fotek s klukama ale bohužel nevzniklo, tak můžete vidět i menší výběr s brněnskou crew, ale to je jen slabý čajíček hehe, a na ty nej se těšte až na TBB-bike.cz!

Teď už ale k fotkám a povídání, které dali kluci dohromady.

Robert Hlavinka:

Zdarec, v únoru sme se s partou vydali do Barcelony, kde sme si užili slunečný počasí, spoustu zábavy a pojezdů. Pro mě zatím nejkrásnější a nejvíc streetový město jaký jsem kdy viděl. Každý den jsme jezdili co to šlo a každej tam nechal kus sebe. Myslím že to byl hodně vydařenej trip plnej zážitků a srandy, hehe. Díky za čtení a taky bych chtěl poděkovat za tyhle skvělý fotky!! Mějte se a užívejte, Rob.

Video z Barcelony od Rufus crew můžete vidět tady.

Rob: Tenhle trik do sérky byl trochu na dýl, furt se vypínala kamera, hehe.

Rob: Tenhle byl rychle odjetej, ale vznikla z něj tahle skvělá sekačka, díky.

A tady pár zmíněných fotek Franty, Vykuka a Michala a odkaz na první report z BCN.

Martin s Víťou v Barceloně strávili 50 dnů a natočili i tohle hrozně nadupaný video!

Víc už vám ale poví Víťa Kácha:

Zdarec, setkání s váma byl ten nejlepší začátek tripu jakej sme si vůbec mohli přát. Vykuk s Frantou už byli slušně rozhrocený což nás nejvíc nakoplo a tak sme si užili fakt povedený pojezdy. Fotek sice moc nevzniklo, ale i tak moc děkuju za těch pár co sme spolu udělali a těšim se na další setkání. Mír

U téhle fotky se zaměřte i na levý dolní roh. Jj, je to Víťův řetěz!

Na závěr ještě pár nočních fotek a Onýs, když jsem ho viděl poprvé a naposled v Barceloně na streetu. Není tam holt hlína, hehe. Na fotky z trailsů se můžete těšit opět až na TBB-bike.cz. Jeho tři videoepizody ale můžete vidět už teď tamtéž.

A teď už jen odlet zpět do reality. Doufám ale, že se mi do Barcelony povede zase brzo vrátit, protože si mě omotala okolo prstu, a zase se tam s klukama snad potkám.

A ještě si neodpustim jeden BCN song na závěr.

Napsal 14.dubna 2014 Milan Tykal

comments powered by Disqus