Míla Milouch, nadanej skryťák, na kterýho jsem narazil u nás ve skateplaze. Tentokrát se přišel povozit na nalomeným skejtu a jen tak na pivo, tak jsem ho rovnou hecnul a šli jsme na ten street.

Párkrát už jsme spolu točili, takže jsem věděl, že to šíleně zabije. Nezklamal.

"Tahle fotka vznikla naprosto spontánně. Byla klasická neděle a jelikož sem v sobotu zlomil skejt a nechtěl se doma nudit,  namontoval jsem starou nalomenou desku s tim, že půjdu opět do Vysočan dát pivko a povozit se, prostě v chillu neděle, žádný hrocení..

Z hruba po hodině ježdění jsme s Michalem točili var ze schodů, při kterým jsem zlomil. Michal říkal, že prej má v autě nějakýho skejta, kterej se někde válel u popelnic. Přemontoval jsem desku,vrátil ten var a šli jsme na street. První spot byl docela o ničem. Byla to zíďka uprostřed mostu a na konci rail s naskakovací velikostí tak jeden centimetr...tomu jsme se akorát zasmáli. Chvíli jsme nevěděli, kam jít, až si Michal vzpoměl na tenhle rail. Došli jsme k němu a na první pohled jsem si řekl jen "hmm rail pěknej, ale co tu budu dělat." Rozhodl jsem se, že to prostě zkusim hecnout. Michal vybalil foťák, zaujal místo a Filipovi dal do ruky kameru. Asi po padesátym seběhnutí schodů jsem se odhodlal a nasadil bs feeble. Hned jsem se necejtil na to, že bych to vrátil, takže jsem ze skejta odskočil. Zhruba na pátej pokus jsem to odjel s největší radostí! Okamžitě se mi ulevilo a cejtil jsem jen ten pocit vrácenýho triku a to je nejvíc!!! Každopádně chci poděkovat Michalovi, že mě na spot vytáhnul a fotil a Filipovi za asistenci!"

Napsal dne 22.9.2015 Michal Jirák

comments powered by Disqus