Dnes mám tu čest představit vám samotnýho Satana! Fakt! Tohle ejkejej totiž patří Petrovi Mihalikovi. Člověku, kterej jezdí na kole, dělá všechno srdcem a jen tak něco ho nezastaví. Má za sebou několik úrazů obou kolen a naposled měl dokonce jabko vejpůl a novej ajfoun to fakt nebyl, heh. Řek bych, že jakmile se ze svejch ran vylíže, jde do všeho ještě s větším odhodláním a užívá si to víc než předtím. Letos se pustil společně s jeho vlčí smečkou do stavby trailsů na starý modřanský bikrosce, kde už je častějc než pod peřinou paní Satanový, a ty pod jejich rukama jen vzkvétaj! Tam vznikla i tahle fotka.

Původně jsme toho po Praze chtěli nafotit víc, ale Petr si nedávno pro změnu zase udělal výron, tak nebylo moc příležitostí a nakonec jsme byli jen na trailsech a na tomhle secret spotu.

A teď pár slov od vládce bmx pekel, který si rozhodně nenechte ujít! Já už jen připojím jeho oblíbenou hudbu.

Satan:

Když jsem poprvé tuhle fotku viděl, rychle mi hlavou proletělo to, jak to já a můj bmx život spolu máme. Hodněkrát jsem stál na hraně a spoustukrát, ležíc v prachu zlámanej, jsem se sám sebe ptal, jestli to má cenu. A právě letos jsem se rozhodl že to bude jiný, že tenhle rok bude lepší, plný změn, změn v životě a hlavně v mojí hlavě. Zjistil jsem že nedokážu bejt bez kola, jen tak v pohodlí si živořit, ne. Chci se do bmx ponořit ještě hlouběji a díky tomu pochopit to co od života chci a jak se mám k němu chovat. Všechny dny co sotva vycházim schody k sobě domů, jsou pro mě odměnou, každej čistě odjetej trik je ode mě podsta Vesmíru. Letim černym tunelem k jádru pochopení, cejtim to, cejtim že bez kola by nebylo k čemu směřovat a na konci černýho tunelu by se nikdy neobjevilo světlo.

Napsal 29. září 2014 Milan Tykal

comments powered by Disqus

Další galerie