Před pár tejdnama jsem s kámošem hrál na zmrda a vypadlo z něj, že kousek od Hradce pořád skejtuje Pepek, kterej by si zasloužil místo na SOSu. Dali jsme mu echo a tady je výsledek.

V klidu se posaď, ať nepadneš na hubu! :D

Tenhle člověk mě nejvíc baví svym stylem a přístupem. Takový lidi nepotkáte na závodech, ani v bulváru. Jdeš s nim poskejtovat, pivko, chill, hec.. tak, jak to máme rádi! To o čem byl skate, když jsem před 12ti lety začínal! 

Řekne ti o spotu, dá pivko a zabije na něm. Řekneš mu o spotu ty, kterej je 6 metrů nad silnicí, dá pivko a zabije! Je to frajer!

Dost keců, teď čekujte o čem mluvim!

Seš celkem skryťák a přitom máš koule jako málokdo, tak se koukej představit!

Takže zdar, jmenuju se Pepek Havel. Teď před tejdnem mě bylo dvacet a už přes rok dělám v takový fabrice v Třebechovicích, kde bydlim. Mám tam od toho kousek park a piv teď taky dost po narozkách, takže krása.

Jedeš si svou, nehrotíš média, hadry a nic podobnýho.. co tě k tomu vede?

Hele mám strašně rád muziku a asi podle toho se každej oblíkne viď. Já mám strašnou úchylku na trička prostě nějákejch kapel co mám rád.. cejtim se v tom dobře :D

Co posloucháš?

Poslouchám pohody:D líbí se mě toho strašně moc, ale fakt se mě jezdí skvěle, když to má rychlý tempo, takže od AC/DC čim to začlo až po Hatebreed co jedu teď, ale jinak si fakt jako poslechnu všechno až na český rapy, to mě prostě sere.. :D

wall v třebe - tenhle wallride je kolmej jak debil a zašitej v nějaký nádrži na vodu, jak jsi ho našel?

To jsme našli s kámošem už dávno, ale dřív byla vypuštěná druhá nádrž hned vedle, v který je i uplně libovej povrch a dá se tam normálně jezdit na skejtu. Tady v tý je fakt blbej povrch a nejde se tak moc rozjet, je tam strašně moc šutrů a je to fakt hrubý, takže jedině na cruiseru.

Vždycky, když jdem na nějakou vraždu, tak si dáváš pivka, proč? :D

Tak normálka chlastám, žejo :D Vždycky jsme byli skejtovat o víkendu, takže volno luxus nemusíš nic hrotit a vždycky, když sme šli fotit, bylo krásně celej den .. :D..a taky to většinou díky tomu bolí až druhej den a to se taky hodí :D

Kam chodíš jezdit a s kym?

Nejčastějc skejtuju v třebechovickym parku, jezdí nás tam pár a asi tři bajkeři, v pohodě týpci hecaři.. a milion děcek a střepů furt, takže touto cestou proklínám všechny tyhle hajzly..ale jinak to tam mám rád! .. občas vyjedem do Hradce nebo po těch prdelích tady žejo, pohoda.

Jak to máš se sponzorama/ chystáte nějakej trip nebo jste byli?

Tak ted mě sponzoruje HF za což moc dík Michaloj Čejkoj, za příležitosti dělat třeba kouče na skejtovym táboře ve Vsetíně nebo zajet si do Lešna. To se mě vrylo uplně do paměti, fakt nařez a swis-shop.cz, od kterého mám výbavu na skejt ..skvělý lidi, s kterejma jsem se vždycky dohodl !! Masakr pankáči, tak třeba díky Richardovi Vlčkoj jsem žral ty nejluxusnější řízky a klobásy z grilu, co jsem snad kdy žral.. v Mnichově na tripu kde sme byli na víkendu fotit a točit mordy, spali sme tam v kempu a večer vždycky grilovačka, pivko, pohoda a celej den skejt. Měli jsme mapu spotů celýho Mnichova, co jsme dostali v místním skateshopu, takže uplnej nářez a nejvíc díky za výlet do Barcelony, kde jsme točili s Javorem v Embassy a sketovali celý dny, to bylo fakt supr!

boro v častolkách - rail je dost prudkej, na videu je vidět jakej je to punk - co realita?

No rozjezd je z kopce zámkovka, taková ale lepší a bez nějákejch na hovno spár jako u toho fáva, kde byl uplně debilní třímetrovej dojezd do protikopce, takže boro pro mě bylo asi příjemnější.

Plány na budoucnost?

No plánů na budoucnost mám rance.. hrotit jak magor, co to pude. Street hlavně, protože točíme video a to pak vypadá uplně o nečem jinym. A až to spolu nachystáme za ten rok, tak to podle mě bude mazec. Streetovej profil jsem ještě neměl, takže se těšim jako svině !

boro u povodí Labe - k tomuhle spotu stačí jeden koment. Jedem kolem a Pepek povidá, tvl to je na blunta. Zastavíme, jdem k tomu a v okamžiku u nás stojí paní od ochranky a ptá se co tam chceme dělat.. Ukecali jsme ji na 1 pokus, takže snížit nároky na boro. Pepek to na třetí odjel :D

fajvo - Kde jsi přišel k tomuhle spotu a jak to padlo? Rozbil ses hodně?

Já věděl že je v Častolkách rejl, kterej prostě je jezditelnej z tech třinácti.. tohle je asi padesát metrů od toho vůbec sem o tom nevěděl. Ty jsi mi poslal fotky tohohle spotu a tam jsme prostě oba strašně chtěli fávo :D

Díky za rozhovor a doufám, že se nám toho letos povede víc!

Pár slov nakonec?

Děkuju všem, se kterejma jsem začínál v Třebe za školou a co furt ještě drtěj, i když práce a škola zabere času dost, a že se prostě něflákaj u počítačů doma a baví je ta atmosféra stejně jako mě! Děkuju sponzorům, rodině ve který mám obrovskou podporu ve skejtování a tobě že ses mi začal takhle věnovat, protože to jsem fakt potřeboval jako sůl, takovýho hecaře jako seš ty !

Napsal dne 29.3. 2014 Pepé

comments powered by Disqus

Další galerie