Kubu Šindeláře myslím není potřeba moc představovat. Na nějakou dobu sice zmizel kvůli práci ze scény, jako pára nad hrncem, ale je zpátky. Díky bohu! Dřív jsem s ním trávil dost času. O tom, že patřil a pořád patří k nejlepším technickým riderům  u nás Vám dokáže v krátkým videu, který jsme spolu natočili.

Kuba : "S Michalem jsme se už delší dobu domlouvali, že bychom mohli něco vyfotit či natočit ale furt jsme se nějak nemohli časově dohodnout . Nakonec jsem se dohodl s Honzou Malým, že přijedu za ním do Letňan a při té příležitosti jsem zkusil i Michala. Konečně to vyšlo,ale jelikož jsme se dlouho neviděli tak jsme chtěli hlavně pojezdit. Sraz jsme si dali na jejich secret bedýnce, kde se mi jezdilo suprově a jak už to tak bejvá, pustil se foťák a začalo to tam padat. Řekli jsme si s Michalem, že to bude jen takovej jedno, či maximálně dvoutrikový shot, ale večer toho dne mi napsal, že si to zaslouží víc triků a obecně i víc záběrů. Proto jsme se sešli ještě jednou, dotočili pár triků, feeling záběrů atd a výsledek můžete posoudit sami. Je to zase trochu něco jinýho a chci za to Michalovi poděkovat, protože mám v jednom videjku nový triky, je to kvalitně natočeno a nemusel jsem se do toho nijak než ježděním angažovat."

Michal : "Už dlouho jsem chtěl natočit nějaký videjko, který nebude ta naprostá klasika - hudba, trick, trick a trošku se zaměřit na nějakej ten feel, kterej z toho my, skejtři máme. Je pravda, že tohle video vzniklo více méně spontánně nějak samo. O to větší radost z toho mám. K videjku jsem s Kubou nafotil ještě jeho perfektní 360flip, kterej dělá jak se říká s prstem v prdeli. Enjoy!"

Napsal dne 26.10. 2014 Michal Jirák

comments powered by Disqus

Další galerie